LIETUVIŲ ETNINĖS KULTŪROS DRAUGIJA
 
 
LT EN
Versija neigaliems
Naujienlaiškis
Draugaukime
Renginių kalendorius
<<    Balandis 2024    >>
 
 
Naujienos » LEKD organizuoja II etapo išplėstinius mokymus Vilniuje ir Trakuose
 

 Kviečiame dalyvauti Lietuvių etninės kultūros draugijos organizuojamuose išplėstiniuose mokymuose Gegužės 29 – 30 ir Birželio 19-20 dienomis.

 
Pagal mokymų dalyvių poreikius ir pritaikytą metodiką rengiami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kuriu metu dalyviai gilins žinias šiose srityse:
 
1. Projekto ir veiklų pristatymas (bendradarbiavimo galimybės). 
Motyvacinis seminaras – kaip pasiekti rezultatus dirbant drauge
Gegužės 29 dieną
 
Dviejų etapų mokymai: mokomoji dalis nukreipta pirmoje eilėje į elgseną per gebėjimų ir įgūdžių sistemą, tuo tarpu tobulėjimo metu daugiau kreipiamas dėmesys į žmogaus asmenybę. 
 
2. Efektyvi komanda ir komandos formavimas 
Gegužės 30 dieną
 
Mokymu metu asmuo struktūrizuoja savo svajones, tikslus ir uždavinius, formuoja savo didijį tikslą. Taikomas ir  sveikatinimo modelis. Keletą reabilitacinių metodų padės  dalyviams įgyti  streso valdymo  įgūdžių bei konfliktų sprendimo strategijų.
 
3. Valdymas, delegavimas ir planavimas 
Birželio 19 dieną
 
Mokymu metu bus akcentuojama kaip greitai ir teisingai orientuotis situacijose ir priimti valdymo sprendimus, organizuoti grupę tikslų pasiekimui, motyvuoti narius, kontroliuoti jų veiksmus.
 
4. Alternatyvūs finansavimo būdai, lėšų pritraukimo ir stabilaus finansavimo užtikrinimas 
Birželio 20 dieną
 
Dalinamasi gerąja Lietuvos ir užsienio NVO finansų pritraukimo praktika ir drauge apsvarstomi įvairūs galimi alternatyvūs finansavimo šaltiniai, galimos naujos paslaugos ir produktai finansavimui pritraukti ir surasti abipusiai naudingas bendradarbiavimo galimybes.
 
MOKYMAI VYKS:
 
I mokymų etapas: gegužės 29 – 30 d.
I mokymų etapo vieta: Lietuvos liaudies kultūros centras, Barboros 
Radvilaitės g. 8, Vilnius
II mokymų etapas: birželio 19-20 dienomis
II mokymų etapo vieta: Aldo ir Aldonos kaimo turizmo sodyboje, 
Statkonių k., Trakų rajone http://www.aldo-aldonos.lt/kontaktai/ 
 
Laikas: 
I etapas: Gegužės 29 diena 10 - 17 val. Gegužės 30 diena 9 - 16 val.
II etapas: Birželio 19 diena 10 - 17 val. Birželio 20 d. 9 - 16 val
Lektorė: Virginija Dambrauskienė
 
Mokymai nemokami, užsiregistravusiems dalyviams bus suteikiamas maitinimas, nakvynė, oficialūs mokymų pažymėjimai.
 
Registracija į mokymus ir papildomai informacijai: lekdraugija@gmail.com (nurodykite mokymų datą, vardą pavardę, telefono numerį ir jei yra atstovaujamą organizaciją arba veiklą).
 
Svarbu! Mokymų programa parengta taip, kad išklausytumėte pilną mokymų kursą, tad svarbu, kad galėtumėte dalyvauti 2 kartus: Gegužės 29 – 30 ir Birželio 19-20 dienomis.
 
Labai kviečiame visus etninės kultūros atstovus dalyvauti mokymuose! Po pirmųjų šešių mokymų regionuose turime labai gerus dalyvių atsiliepimus, apie mokymų naudą, tad kviečiame nepraleisti progos sustiprinti savo žinias! Mums reikia bendrauti, tobulėti ir bendradarbiauti. Kartu mes galime daugiau!
 
Taipogi kviečiame Lietuvių etninės kultūros narius, giminingų ir vietos organizacijų atstovus, kitus suinteresuotus asmenis registruotis į organizuojamus mokymus Jums artimoje vietoje Kauno ir Klaipėdos rajonuose:
 
·  4 dienų mokymai Kauno rajone, Poilsio g. 12, Kulautuva, sodyboje: http://kulautuva.weebly.com/kontaktai.html. Mokymai vyks Gegužės 15-16 ir Birželio 5-6 dienomis;
·  4 dienų mokymai Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos rajonas, sodyboje: http://www.strykis.lt/ Mokymai vyks Gegužės 22-23 ir Birželio 12-13 dienomis.
·  Baigiamasis renginys ir Lietuvių etninės kultūros draugijos suvažiavimas. Detalesnė informacija netrukus!
 
Sekite informaciją: www.etnokultura.lt 
 
 
 


Lietuvių etninės kultūros draugija,  įmonės kodas 191932780, reg.adresas Pamėnkalnio g. 34, LT-01114 Vilnius; el.paštas: info@etnokultura.lt