LIETUVIŲ ETNINĖS KULTŪROS DRAUGIJA
 
 
LT EN
Versija neigaliems
Naujienlaiškis
Draugaukime
Renginių kalendorius
<<    Balandis 2024    >>
 
 
Naujienos » LEKD organizuoja II etapo išplėstinius mokymus: Kaunas (Kulautuva)
 

Kviečiame dalyvauti Lietuvių etninės kultūros draugijos organizuojamuose išplėstiniuose mokymuose Kaune (Kulautuvoje), Gegužės 15-16 ir Birželio 5-6 dienomis!

 

Pagal mokymų dalyvių poreikius ir pritaikytą metodiką rengiami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kuriu metu dalyviai gilins žinias šiose srityse:
 
1. Projekto ir veiklų pristatymas (bendradarbiavimo galimybės). 
Motyvacinis seminaras – kaip pasiekti rezultatus dirbant drauge
Gegužės 15 dieną
 
Dviejų etapų mokymai: mokomoji dalis nukreipta pirmoje eilėje į elgseną per gebėjimų ir įgūdžių sistemą, tuo tarpu tobulėjimo metu daugiau kreipiamas dėmesys į žmogaus asmenybę. 
 
2. Efektyvi komanda ir komandos formavimas 
Gegužės 16 dieną
 
Mokymu metu asmuo struktūrizuoja savo svajones, tikslus ir uždavinius, formuoja savo didijį tikslą.  Taikomas ir  sveikatinimo modelis. Keletą reabilitacinių metodų padės  dalyviams įgyti  streso valdymo  įgūdžių bei konfliktų sprendimo strategijų.
 
3. Valdymas, delegavimas ir planavimas 
Birželio 5 dieną
 
Mokymu metu bus akcentuojama kaip greitai ir teisingai orientuotis situacijose ir priimti valdymo sprendimus, organizuoti grupę tikslų pasiekimui, motyvuoti narius, kontroliuoti jų veiksmus.
 
4. Alternatyvūs finansavimo būdai, lėšų pritraukimo ir stabilaus finansavimo užtikrinimas 
Birželio 6 dieną
 
Dalinamasi gerąja Lietuvos ir užsienio NVO finansų pritraukimo praktika ir drauge apsvarstomi įvairūs galimi alternatyvūs finansavimo šaltiniai, galimos naujos paslaugos ir produktai finansavimui pritraukti ir surasti abipusiai naudingas bendradarbiavimo galimybes.
 
 
MOKYMAI VYKS:
 
Datos: Gegužės 15-16 ir Birželio 5-6 dienomis
Vieta: Poilsio g. 12, Kulautuva, Kauno rajonas
Laikas: nuo gegužės 15 dienos 10 val. iki gegužės 16 dienos 16 val.
Lektorė: Virginija Dambrauskienė
 
Mokymai nemokami, užsiregistravusiems dalyviams bus suteikiamas maitinimas, nakvynė, oficialūs mokymų pažymėjimai.
 
Registracija į mokymus ir papildomai informacijai: lekdraugija@gmail.com (nurodykite mokymų datą, vardą pavardę, telefono numerį ir jei yra atstovaujamą organizaciją arba veiklą).
 
Svarbu! Mokymų programa parengta taip, kad išklausytumėte pilną mokymų kursą, tad svarbu, kad galėtumėte dalyvauti 2 kartus: Gegužės 15-16 ir Birželio 5-6 dienomis.
 
Labai kviečiame visus etninės kultūros atstovus dalyvauti mokymuose! Po pirmųjų šešių mokymų regionuose turime labai gerus dalyvių atsiliepimus, apie mokymų naudą, tad kviečiame nepraleisti progos sustiprinti savo žinias! Mums reikia bendrauti, tobulėti ir bendradarbiauti. Kartu mes galime daugiau!
 
Taipogi kviečiame Lietuvių etninės kultūros narius, giminingų ir vietos organizacijų atstovus, kitus suinteresuotus asmenis registruotis į organizuojamus mokymus Jums artimoje vietoje Vilniaus ir Klaipėdos rajonuose:
 
· 4 dienų mokymai Vilniaus rajone Aldo ir Aldonos kaimo turizmo sodyboje, Statkonių k., Trakų rajone http://www.aldo-aldonos.lt/kontaktai/ .Mokymai vyks Gegužės 29 – 30 ir Birželio 19-20 dienomis; 
· 4 dienų mokymai Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos rajonas, sodyboje: http://www.strykis.lt/  Mokymai vyks Gegužės 22-23 ir Birželio 12-13 dienomis.
· Baigiamasis renginys ir Lietuvių etninės kultūros draugijos suvažiavimas. Detalesnė informacija netrukus!
  
Sekite informaciją: www.etnokultura.lt 

 



Lietuvių etninės kultūros draugija,  įmonės kodas 191932780, reg.adresas Pamėnkalnio g. 34, LT-01114 Vilnius; el.paštas: info@etnokultura.lt