LIETUVIŲ ETNINĖS KULTŪROS DRAUGIJA
 
 
LT EN
Versija neigaliems
Naujienlaiškis
Draugaukime
Renginių kalendorius
<<    Liepa 2024    >>
 
 
Naujienos » Kviečiame siūlyti tradicinius dirbinius ir paslaugas LEKD internetinėje parduotuvėje
 

Gerbiami Lietuvių liaudies tradicinių amatų meistrai bei papročių puoselėtojai,

 

Lietuvių etninės kultūros draugija (LEKD), įgyvendindama Šveicarijos federacijos finansuojamą gebėjimų stiprinimo projektą, įsigijo internetinę/elektroninę parduotuvę. Kviečiame ja naudotis ir joje siūlyti savo dirbinius bei paslaugas visus tradicinių amatų meistrus, amatų bei papročių mokytojus, šokių ir dainų klubus, ansamblius bei kitus etninės kultūros puoselėtojus.

 

Gaminių ir paslaugų pardavimo internetu privalumai:

  • Populiarės etninė kultūra - paskleisite informaciją ir paskatinsite įsigyti paslaugas bei gaminius žmones, kurie tik prijaučia etninei kultūrai ir nėra įpratę juos pirkti mugėse ar tiesiogiai iš gamintojų.
  • Skirsite daugiau laiko amatams bei papročiams – turėdami daugiau užsakymų, galėsite daugiau laiko skirti mėgstamam ir naudingam užsiėmimui/darbui.
  • Dirbinius ir paslaugas įsigis daugiau žmonių – ne visi žmonės gali lankytis mugėse, šventėse, kur pardavinėjate savo gaminius, ne visi žino kur ir kaip užsakyti tradicines krikštynų, vestuvių ar tiesiog gimtadienio dainas, šokius, apeigas. Neužsisklęskime siaurame rate – skleiskime gerąją tradicijų dvasią aplinkiniams.
  • Etninėje veikloje dalyvaus daugiau jaunimo – kadangi daugumai jaunų žmonių paslaugų ir gaminių įsigijimas internetu – patogiausias būdas.

Šiuo metu galime suteikti galimybę susikurti savo skiltį Lietuvių etninės kultūros draugijos internetinėje parduotuvėje Jomarkas. Norint į parduotuvę įkelti prekes ar paslaugas, jų aprašymus, administruoti gautus pirkėjų užsakymus ir pan., reikalingos vidutinės naudojimosi kompiuteriu žinios. Parduotuvės funkcionalumas yra labai platus, nes ji sukurta plačiai visame pasaulyje naudojamos sistemos pagrindu. Pati parduotuvė jums nekainuos, tik reikės prisidėti prie jos išlaikymo/talpinimo. Ši galimybė visų pirma labai naudinga tiems, kurie galvojate apie savo interneto parduotuvę. Taip pat rekomenduojame parduotuve naudotis ir susikooperavus keliems menininkams.

 

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į LEKD Finansų pritraukimo grupės vadovą Vismantą Satkauską, tel. 8-659-37318, el. p. vismantas.satkauskas@gmail.com.

 

Būsime dėkingi jeigu šia informacija pasidalinsite su draugais ir bičiuliais, kuriems ji gali būti naudinga.Lietuvių etninės kultūros draugija,  įmonės kodas 191932780, reg.adresas Pamėnkalnio g. 34, LT-01114 Vilnius; el.paštas: info@etnokultura.lt